KONST / Litografier / Färglitografi 11834045
nr 1183 4045
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Kubistisk komposition. Signerad, daterad -56, numrerad 305/360, Motivet: 47x57
måndag 21 maj 2018
kl 19:05:32
21 maj
Retro
Läs mer om Retro